Iphone 14 Pro Max Fiyatı Ne Kadar? Türkiye’de Ne Kadar 2023

14 Pro Max Fiyat

Günümüzde teknoloji sürekli gelişmekte ve bu gelişim de birçok alanı etkilemektedir. İşte teknolojinin etkilediği alanlardan biri de telefon sektörü olmuş durumdadır. Telefon sektöründe yer alan markalar her yıl yeni bir telefon ortaya çıkarmakta ve bu telefon ile önceki telefonundan daha iyisini müşterine sunmaktadır. Bu sayede de müşterilerini yenilikler ile memnun etmenin yanı sıra eski sürümdeki sorunlara da çözüm bulmaktadır. Müşterileri için bu çözümü bulan telefon markalarından biri de tabi ki iPhone olmaktadır.

iPhone her yıl çıkardığı yeni telefon sürümü ile birlikte sevenlerini daha çok mutlu etmektedir. Özellikle değişen ekran ve kameranın yanı sıra işlemcisinin de daha iyi olması ile sevenlerini memnun etmeyi her zaman başarmıştır. iPhone, sevenlerini birçok telefon modeli ile mutlu etmeyi başarırken bu başarıya ortak olan modellerden biri de 14 Pro Max olmaktadır. iPhone 14 Pro Max üstün özellikleri ile herkesin dikkatini çekmiş durumdadır. Peki, herkesin dikkatini çeken bu harika telefonun yani iPhone 14 Pro Max fiyat konusunda ne durumdadır?

Iphone 14 Pro Max FiyatPin

Türkiye’de iPhone 14 Pro Max Fiyatı

Ülkemizde iPhone fiyatları diğer pek çok ülkeye göre oldukça uçuk durumdadır. Bu sebepten dolayı da iPhone 14 Pro Max fiyat konusunda ne durumda olduğu merak edilmektedir.

  • 128 GB depolama alanına sahip olan model 45.999 TL olmaktadır.
  • 256 GB depolama alanına sahip olan model 48.599 TL olmaktadır.
  • 512 GB depolama alanına sahip olan model 53.899 TL olmaktadır.
  • 1 TB depolama alanına sahip olan model ise 59.199 TL olmaktadır.

iPhone 14 Pro Max telefon modelinin bu fiyatları ise telefonun rengine göre de değişiklik göstermektedir.

iPhone 14 Pro Max ile Yeniliklere Ayak Uydurun

Dünyadaki değişime ve yeniliklere ayak uydurmak isterseniz eğer sizler de iPhone 14 Pro Max telefon modelini seçebilirsiniz. iPhone 14 Pro Max ile birlikte kaliteye her zaman sahip olabilirsiniz. Birçok telefon modelinden üstün kamerası ve depolama alanı ile birlikte tüm aradıklarınızı tek bir telefonda bulma şansını yakalayarak uzun bir süre yeni telefon alma zahmetinden kurtulabilirsiniz.

Bunlar ilginizi çekebilir;

5/5 - (1 vote)

Yorum yapın