Aferin Sinüs Fiyat

Soğuklarında gelmesiyle grip olan kişilerin tek merak ettiği konu Aferin Sinüs fiyat olmuştur. Bu sebeple bu içeriğimde 2023 yılında güncel olarak Aferin Sinüs ilacının fiyatı ne kadar buna değineceğiz. Bununla beraber de ne işe yarar, yan etkileri nelerdir bunları detaylıca açıklayacağız.

Aferin Sinüs Nedir?

Aferin sinüs nedir sorusunun cevabı; üst solunum yolu enfeksiyonları, soğuk algınlığı ve alerjik nezle gibi durumlarda doktor tarafından reçete edilen ilaçlardan birisidir. Malum bulunduğumuz günlerde grip salgını olduğu için doktorlar tarafından oldukça fazla hastalara reçete edilmektedir. Bu sebeple de hastaların merak konusu; Aferin Sinüs fiyatı nedir? olmuştur.

Aferin Sinüs ilacı 12 yaş altı çocuklarda kullanılmamalıdır.

Aferin Sinüs Fiyat 2023

Aferin Sinüs ilacı hakkında sizlere gerekli bilgileri vermiştik. Sıra geldi Aferin Sinüs fiyat 2023 konusuna. Aferin Sinüs ilacı güncel olarak KDV dahil eczanelerde 39.56₺ den satışa sunulmaktadır. Reçetesiz fiyatı da aynıdır.

Aferin Sinüs Yan EtkileriPin
Aferin Sinüs Fiyatı

Aferin Sinüs Yan Etkileri

Aferin Sinüs kullanımından sonra aşağıdaki belirtilerden herhangi birisi sizde var mı kontrol edin;

  • Nefes darlığı,
  • Kalp ritim bozukluğu,
  • Vücutta şişlik,
  • Deri döküntüleri,
  • Kan basıncının yükselmesi,
  • Halüsinasyon görmek

gibi yan etkiler sizde görülürse mutlaka doktorunuza danışın.

Aferin Sinüs Nasıl Kullanılır?

Doktorunuzun reçete ettiği şekilde Aferin Sinüs ilacını kullanmanız gerekmektedir. Hatırlamıyorsanız doktor tavsiyesin; çocuklarda ve yetişkinlerde 6 saatte 1 tablet tüketilmesi önerilmektedir.

İlginizi Çekebilir;

Bilgilendirme

Bu içeriğimiz sizlere son zamanlarda oldukça fazla Aferin Sinüs fiyat konusu aratıldığı için rehber niteliğinde hazırladık. Malum sağlık alanında da fiyatlar ani olarak yükselişe geçebildiğinden dolayı her an değişebilir. Bu sebeple ilgili sizlerle paylaştığımız fiyatın daha değişik olduğunu düşünüyorsanız mutlaka yorumlar kısmından bizlere belirtebilirsiniz. Esenliklerle kalın!

Kaynak: https://www.bilimilac.com.tr/tr/dosyalar/urun-portfoyu/urunler/1_24382455_aferin-sinus-film-tablet.pdf

5/5 - (4 votes)

Yorum yapın