Alanya Hal Fiyatları

Alanya hal fiyatları, konaklı piyasa fiyatı ve Payallar piyasa fiyatı hakkında detaylı içerikler hazırladık. Alanya, Konaklı ve Payallar dahil olmak üzere Antalya’nın şehir ve ilçelerinin Antalya içi ve dışı fiyatlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca önem verdiğiniz birçok meyve ve sebze için kilo ve adet bazında fiyat paylaşıyoruz. Şimdi Alanya hal fiyatları ile karşınızdayız. Farklı ürünlerin fiyatlarını öğrenmek isterseniz bizlere bildirebilirsiniz.

Alanya Hal Fiyatları 2023

Hem seralarda hem de tarlalarda çevreye en duyarlı şekilde yetiştirilen ve üretilen en kaliteli meyve ve sebzeler, market ve manavlarda satılmaktadır. Fiyat olarak ise Antalya ürünleri genelde daha ucuzdur. Üretim alanı olduğu için nakliye maliyeti yoktur, miktar fazladır ve fiyat makuldür. Aşağıda Alanya’da pazar sebze fiyatları hakkında toplanan son veriler bulunmaktadır.

Ürün AdıÜrün TürüMinimum FiyatOrtalama FiyatMaksimum Fiyat
PortakalFinike8 TL12 TL14 TL
MuzAnamur10 TL13.5 TL17 TL
DomatesBeef8 TL16.5 TL25 TL
PatlıcanGeleneksel8 TL15 TL22 TL
BiberDolmalık10 TL19 TL28 TL
KarpuzDiyarbakır0 TL0 TL0 TL
KavunKırkağaç0 TL0 TL0 TL
ElmaAmasya7.5 TL9.25 TL11 TL
SoğanBeyaz4 TL6.5 TL9 TL
PatatesTaze4 TL6,5 TL9 TL
Alanya hal fiyatları tablosu

Yukarıda da görüleceği üzere fiyatlar diğer illere kıyasla çok daha ekonomik denebilir. Üstelik organik olduklarını belirtmekte de fayda var.

Alanya Konaklı piyasa fiyatı

Alanya Konaklı piyasa fiyatıPin
Alanya Konaklı piyasa fiyatı

Her biri bir öncekinden daha güzel olan yaklaşık 20.000 nüfuslu güzel bir bölgedir. Oteller, villalar, konutlar ve insanların çok organik bir hayat yaşadığı diğer yerler bulunur. Eşsiz yapısı nedeniyle fiyatı genellikle dışarıya göre daha uygundur. Özellikle piyasaya göre çok kazançlıdır. Burada Alanya Konaklı’nın piyasa fiyatı hakkında bilgi vereceğiz.

  • Biber Cin 15 – 30 ₺
  • Biber (Dolma) 10 – 14 ₺
  • Ayva 9 – 19 ₺
  • Avokado 12 – 18 ₺
  • Armut (Santamariya) 13 – 23 ₺
  • Ananas 25 – 40 ₺
  • Dereotu 1,7 – 4 ₺
  • TURP(Fındık) 3 – 4 ₺
  • Domates 5 – 13 ₺

Alanya toptan satış fiyatı

Tabii ki Antalya’nın en güzel ilçelerinden biri olan Alanya toptan meyve sebzeyi en uygun fiyatlarla sunuyor. Bölgede bolca yetişen sebze ve meyveler, özellikle domates, portakal, limon, greyfurt, salatalık, biber ve patlıcan çok uygun fiyatlara bulunabiliyor. Toptancılar Alanya muzu için en iyi fiyatı sunuyor. Alanya’daki toptan satış fiyatları genellikle satın alınan miktara bağlıdır. Toplu alımlarda 0-35’e varan indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Alanya hal fiyatları güncel mi?

Söz konusu fiyatlar resmi kurumlardan alınmaktadır. Belirtilen tüm fiyatlar günceldir.

Alanya hal fiyatlarına zam gelir mi?

Üretim maliyetleri sürekli olarak arttığı için belirli aralıklarla zam gelmesine muhtemel gözüyle bakılıyor.

Sizlere bu içeriğimizde Hal fiyatları kategorisine ait bir konuda rehberlik ettik. Aynı kategoriye ait diğer içeriklerimiz ilginizi çekebilir;

Bilgilendirme

Bu sayede Alanya hal fiyatları konusuna detaylı bir şekilde değinmiş olduk. Güncel hal fiyatları için bizi takip etmeye devam edin. Tüm soru, öneri görüşlerinizi aşağıda bulunan yorumlar kısmından bizlere iletebilirsiniz. Ayrıca fiyat bilgisi istediğiniz konuları da hiç çekinmeden iletebilirsiniz.

5/5 - (1 vote)

Yorum yapın