Bim Ayran Fiyatları 2023 – Dost Ayran, 200 mL ve Koli

Yemeklerin yanında servis edilen, ferahlatıcı etkisi bulunan ve özellikle ülkemizde de oldukça sevilen ayran, pek çok noktada satışı yapılan içecekler arasında yer alıyor. Kolayca ulaşılabilen bir içecek olması sayesinde dilediğiniz zaman, dilediğiniz yemeğin yanında tüketmek için temin edebilirsiniz.

Gerek kalitesi gerekse de ürün çeşitliliği konusunda öne çıkan Bim marketler, ayran satışı konusunda da tercih edilen seçenekler arasında bulunuyor. Hem litrelik hem de bardak haliyle pek çok seçeneği bulunan bu marketlerde Bim ayran fiyatı üzerinden inceleme yapabilir ve güncel fiyatlar hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bim Ayran FiyatlarıPin
Bim Ayran Fiyatları

Genele bakılacak olursa toplamda üç farklı ayran seçeneği sunan Bim marketlerde ayran fiyatları şu şekilde açıklanabilir:

Ürün Adı

Fiyatı

Dost ayran bardak 200 ml fiyatı

3 TL

Dost ayran 285 ml fiyatı

5 TL

Dost laktozsuz ayran 1.5 lt fiyatı

23 TL

Sıralanan bu ayran fiyat bilgilerinden yola çıkarak ve aynı zamanda kendi damak zevkinizi de göz önünde bulundurarak ayran seçimini yapabilirsiniz.

Bim Ayran Fiyatları Güncel mi?

bim ayran fiyatları güncelPin
bim ayran fiyatları güncel

Bim ayran fiyatı ile alakalı olarak yukarıda açıklanan fiyatların güncel olup olmadığı da merak edilen bir diğer içerik olarak ön plana çıkmaktadır. Zira internet üzerinden yapılan fiyat araştırmalarının çoğunda fiyatların güncel olmadığını ve yanıltıcı olduğunu görebilirsiniz. Bu noktada Bim marketlerde satılmakta olan ayran fiyatları için de fiyatların güncelliği şüphe duyulan bir konu haline gelmiştir.

Bim marketlere ait olan online satış sayfalarını ziyaret etmek, çeşitli haber kaynaklarını incelemek veya bulunduğunuz adrese yakın olan Bim mağazalarını ziyaret etmek güncel fiyatları takip etmeniz açısından sizlere yardımcı olacaktır. Böylece hem ayran çeşitlerini yakından inceleyebilir hem de bütçenize uygun olan fiyat aralığına sahip ayranı satın alabilirsiniz.

Bim Dost Ayran Koli Fiyatı

Bim Dost Ayran Koli FiyatıPin
Bim Dost Ayran Koli Fiyatı

Bim marketlerde satışa sunulan Dost ayran seçenekleri ile alakalı olarak koli satışları da ele alınan detaylardan birisidir. Yoğun bir şekilde ayran tüketilen noktalarda veya toplu alım yapılacağı zamanlarda bu tarz ayran koli fiyatları merak edilmekte ve pek çok kaynak üzerinden araştırılmaktadır.

Ayran tüketmeyi seviyor ve evinizde de eksik olsun istemiyorsanız sizler de Bim marketlerde satışa sunulan koli ayran seçeneklerine göz atabilirsiniz. Bu konuda yazılan son içeriklere bakıldığında aşağıdaki tabloda koli fiyatlarının güncel halini görebilirsiniz.

Bim bardak ayran koli fiyatı70 TL

Ancak güncel fiyatlara ulaşmak için sizlere en yakın Bim marketleri ziyaret etmenizde ve fiyatları incelemenizde fayda olacaktır.

Bim Ayran Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Süt ve süt ürünlerinin satın alınması söz konusu olduğunda dikkat edilmesi gereken pek çok noktanın olduğunu düşünebilirsiniz. Özellikle hemen her yemeğin yanında servis edilen ve ülkemizde de yoğun bir şekilde tüketilmekte olan ayran, satın alma esnasında dikkat edilmesi gereken bazı özelliklere sahiptir.

Bim ayran fiyatı, bu noktada dikkat edebileceğiniz seçeneklerden biri olsa da fiyat konusundan önce göz önünde bulundurmanız gereken daha önemli detaylar da vardır. Örneğin satın alacağınız bardak ayranın veya litrelik ayranın son tüketim tarihine mutlaka dikkat etmelisiniz. Tercihe bağlı olarak son tüketim tarihi yaklaşmış olan ayran çeşitlerini tercih etmeyebilirsiniz. Ancak tarihi geçmiş olan ayranları kesinlikle tercih etmemeniz tavsiye edilmektedir.

Bim Ayran ÇeşitleriPin
Bim Ayran Çeşitleri

Bunun dışında alacağınız ürünlerin dolapta muhafaza edildiğinden emin olmalısınız. Zira ayran gibi süt ve süt ürünleri soğuk ve kuru ortamlarda muhafaza edilmelidir. Aksi halde yapısında bozulmalar meydana gelecek ve tadında değişiklikler yaşanacaktır.

Bu ve buna benzer detayları dikkate alarak hazırlayacağınız sofralar için Bim marketlerden kolaylıkla ayran temin edebilir ve lezzetin ikiye katlanmasını sağlayabilirsiniz.

Bim Ayran Çeşitleri Nelerdir?

Hem uygun fiyatlı olması hem de kaliteli ürün çeşitlerine sahip olması ile günümüzde en çok tercih edilen zincir marketler arasında Bim yer almaktadır. Hemen her noktada olması ile kolay ulaşılabilirdir ve bu nedenle insanlar ihtiyaçlarını temin etmek amacıyla bu marketleri ziyaret etmektedir.

Söz konusu ayran çeşitleri olduğunda da bahsi geçen bu marketin pek çok kişi tarafından ziyaret edildiğini söylemek mümkün olacaktır. Bim marketlerden ayran satın almak istediğinizde Dost markasına ait olan seçeneklerin olduğunu görebilirsiniz. Ancak haftalık gelen sayılı ürünlerde farklı markalara ait olan ayran seçeneklerinin olduğunu da fark edebilirsiniz.

1 koli ayran ne kadar?

Bim Dost marka ayran, 20’li paket halinde sunulmaktadır ve bu pakette toplamda 200 mililitre ayran bulunmaktadır. Piyasadaki birçok marka gibi, Dost ayran da 20’şerli koli şeklinde satışa sunuluyor. Genel olarak koli fiyatlarına baktığımızda 30 tl aralığında fiyatlar değişmektedir.

BİM’de ayran kaç tl?

Yazımızda bahsettiğimiz gibi dost ayran 285 mL fiyatı 5 tl’dir. Fiyatlar farklılık gösterebilir.

Küçük ayran kaç mL?

Bim küçük ayranlar bardak ayran olarak adlandırılıyor. Bim bardak ayranlar 200 mL olmakla birlikte 3 tl gibi bir rakam ile satıştadırlar. Fiyatlar farklılık gösterebilir.

Bunlarda ilginizi çekebilir;

4.7/5 - (4 Oy Kullanıldı.)

Yorum yapın