Bim Çiğ Köfte Fiyatı – Dürüm ve Porsiyon

Son zamanlarda artan fiyatlar dolayısıyla kullanıcılarımız bim çiğ köfte fiyatı nedir sorgulaması yapmaya başlamıştı. Bizde sizlere detaylı olarak fiyat bilgilerini bu yazımızda aktaracağız.

Sizde son zamanlarda Bim bim çiğ köfte fiyatı, bim dürüm çiğ köfte fiyatı gibi soruların cevabını vereceğiz. Bildiğiniz üzere son zamanlarda birçok ürüne zam gelmişken çiğ köftede bu zamlardan nasibini aldı. Haliyle fiyatlar değiştiği için bu içeriği hazırlamamız gerekti.

Bim Çiğ Köfte Fiyatı – Dürüm

Zamlanan bim çiğ köfte fiyatları 2023 durumunda en güncel fiyatları aşağıdaki tablo üzerinde bulabilirsiniz.

Malum son zamanlarda Türkiye’de enflasyon belli ve bu sebeple fiyatlar ani olarak yükselip düşebiliyor. Bunun içinde insanlar bir ürün veya hizmet satın almadan önce mutlaka fiyat analizi yapıyor. Bu analizi yaparak eğer çok ihtiyacı yoksa Bim Çiğ Köfte ürününü alıp almamaya karar veriyor. Son zamanda ekonomimizin kötüleşmesiyle gelen zamlardan patates fiyatlarıda oldukça fazla etkilendi. Bu sebeple Bim marketlere gitmeden önce insanlar Bim patates fiyatları ne kadar diye aratmalar yapıyordu. Bizde sizlere bunun güncel sonuçlarını sizlerle paylaşacağız.

Bim dürüm çiğ köfte fiyatı 20238.75₺
Bim 1kg çiğ köfte12.95₺
Bim etsiz soslu 350 gr hazır çiğ köfte7.99₺
Z. Ege BİM dürüm çiğ köfte10.75₺

Yukarıda sizlere güncel olarak 2023 yılının Ocak ayına ait verileri paylaştık. Bu sayede güncel bim çiğ köfte fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Bim çiğ köfteleri helal mi?

Evet, bim marketlerde satılan tüm çiğ köfteler helal sertifikasına sahip ürünlerdir.

Bim çiğ köfteleri güzel mi?

Tad açısından biz sevdik, sizinde seveceğinizi umuyoruz.

Sizlere bu içeriğimizde Bim fiyatları kategorisine ait bir konuda rehberlik ettik. Aynı kategoriye ait diğer içeriklerimiz ilginizi çekebilir;

Bilgilendirme

Bu içeriğimiz sizlere son zamanlarda oldukça fazla Bim Çiğ Köfte Fiyatı 2023 – Dürüm, Porsiyon Ne Kadar ? konusu aratıldığı için rehber niteliğinde hazırladık. Malum fiyatlar ani olarak yükselişe geçebildiğinden dolayı her an değişebilir. Bu sebeple ilgili sizlerle paylaştığımız fiyatın

4.2/5 - (4 votes)

Yorum yapın