Bim Deterjan Fiyatları, Çamaşır ve Bulaşık

Bim deterjan fiyatları her bütçeye hitap eden ve birçok farklı marka ile müşterilerin satın almasını bekleyen çeşitliliğe sahiptir. Fakat 2023 yılında ürünlere gelen zamlar, deterjan fiyatlarını da etkilemiş ve fiyatlarda artışa sebep olmuştur. Evlerimizde çamaşır ve bulaşık için kullanmakta olduğumuz deterjanlar için fiyatlar değişiklik göstermektedir. Bim deterjan fiyatları, marka çeşitliliği bakımından oldukça fazla ürün satışı yaptığı için güncel olarak paylaşılan fiyatlar da değişiklik göstermektedir. En düşük 85 TL ile 9 kilogramlık deterjan satışı yapmaktadır. Güncel fiyatlar ve ürün markaları şu şekildedir: 

Bim Deterjan Fiyatları 2023

Deterjan Markası Deterjan Fiyatı  
Peros renkli / Beyaz toz deterjan 8 kg 99 TL 
Artmatik toz deterjan 8 kg 110 TL 
Rinso Matik toz deterjan 8 kg 97 TL 
Bill Matik Toz Deterjan 8 kg 93 TL 
Omo Matik Active Fresh beyz toz deterjan 8 kg 100 TL 
ABC çamaşır deterjanı 9 kg 85 TL 

Yukarıdaki tabloda yer alan tüm Bim deterjan fiyatları, güncel olarak reyonlarda yer alan fiyatlardır. Fakat ürün fiyatlarında yaşanılan değişimlerin ne zaman olacağı tam olarak kestirilemediği için Bim’e gittiğiniz zaman satın almayı düşündüğünüz deterjan için etikette yer alan fiyatı kontrol etmenizde fayda var. 

Bim marketlerde şu anda güncel olarak satışta olan deterjan çeşitleri içerisinde ABC daha ucuz olduğu için tercihler bir nebze daha fazla bu markaya olmakta. Fakat Bim deterjan fiyatları, Bim’in toptan ürün almasına bağlı olarak daha ucuza müşteriye sunulabilmesinden dolayı Bim de bulunan her çeşit deterjan piyasaya göre daha ucuz olmaktadır.  

Bim’de satışa sunulan deterjanlardan daha uygun fiyatlı olanları almak için: 

Baron 4 kg deterjan fiyatı 27,50 TL
BİM Omo Matik 8 kg95 TL

Bim Bulaşık Deterjanı Fiyatları

Bim deterjan çeşitliliği ile müşterilerin ilgisini çekmeye devam ederken, aynı ilgi çeşitliliğin fazlaca olduğu bulaşık deterjanı reyonu için de geçerli olmakta. Bim’in satışını yaptığı bulaşık deterjanları için güncel fiyatlar şu şekilde: 

1 litre Shine sıvı bulaşık deterjanı22 TL
Baron sıvı bulaşık deterjanı 1250 ml26 TL
Finish bulaşık makinesi tableti 110’lu135 TL
650 ml Fairy bulaşık deterjanı36 TL
Baron toz beyaz deterjan 4 kg42 TL
Bim Deterjan Fiyatları KatalogPin
Bim Deterjan Fiyatları Katalog

Bim Çamaşır Deterjanı Fiyatları

 Bim deterjan fiyatları çamaşır deterjanı için kiloya göre değişiklik göstermektedir. Güncel fiyatı ile şu anda Bim marketlerinde satılan çamaşır deterjanları 85 TL ile 100 TL aralığında satılmaktadır. 

Bim Çamaşır Deterjanı aktif olarak satılıyor mu?

A101, Bim, Şok ve Migros marketlere giderek inceleme yapan ekip arkadaşlarımız Çamaşır Deterjanı ürününün aktif olarak ilgili markette satış yapıldığını tespit etmiştir.

Bim Çamaşır Deterjanı fiyat tahmini

Önümüzdeki 1 hafta içerisinde Çamaşır Deterjanı ürününe %25 oranında zam gelmesi tüketiciler tarafından beklenmektedir.

lere bu içeriğimizde BİM kategorisine ait bir konuda rehberlik ettik. Aynı kategoriye ait diğer içeriklerimiz ilginizi çekebilir;

Bilgilendirme

Bu içeriğimiz sizlere son zamanlarda oldukça fazla Bim Çamaşır Deterjanı Fiyatları konusu aratıldığı için rehber niteliğinde hazırladık. Malum fiyatlar ani olarak yükselişe geçebildiğinden dolayı her an değişebilir. Bu sebeple ilgili sizlerle paylaştığımız fiyatın daha değişik olduğunu düşünüyorsanız mutlaka yorumlar kısmından bizlere belirtebilirsiniz. Esenliklerle kalın!

Oy ver.

Yorum yapın