Bim Döner Fiyatı – Tavuk Döner Fiyat

Bim döner fiyatı artan et fiyatlarından nasibini aldı. Her gıda ürünü gibi döner gurubunda da fiyat değişiklikleri gözlemlendi.

Döner yemeyi seven ve almak isteyen tüketiciler, ürünün fiyatını sık sık araştırıyor. Türkiye’de döner ürünlerinin tüketimi son derece yüksek denebilir. Bunun başlıca nedenlerinden biride küçük, orta ve büyük ölçekli restoran sayısının fazla olmasıdır. Son senelerde maalesef ekonomik olarak çeşitli sorunlar yaşıyoruz. Bu olumsuzluklar genel anlamda alım gücünüde zayıflatıyor. Standart bir dönerciye gittiğinizde beklentilerinizin üstünde bir fiyatla karşılaşabiliyorsunuz. Doğal olarak insanlar farklı düşünceler içerisine girip alternatifler arıyor.

Bim Döner Fiyatı

Tüketicilerden gelen geri bildirimlere göre Bim marketler zincirindeki dönerler büyük ilgi görüyor. Peki, Bim döner fiyatı ne kadar? Sizler için tüm detayları derledik. Şimdi hiç vakit kaybetmeden ayrıntılara geçelim.

ÜrünFiyat
Bim Yaprak Piliç Döner Fiyatı25 TL
Bim Tavuk Döner Fiyatı (BGrill)27 TL
Bim Emin Et Döner Fiyatı 2023 (300 GR)38 TL
Bim Piliç Döner İskender Soslu (Lezita)36 TL
Bim döner fiyatı tablosu

Yukarıdaki tabloda çok merak edilen Emin et döner ürünü de mevcuttur. Bu sayede markete gitmeden önce bütçenizi ayarlayabilir ve fikir sahibi olabilirsiniz.

Bim Tavuk Döner Fiyatı

Bim Tavuk Döner FiyatıPin
Bim Tavuk Döner Fiyatı

Bim döner fiyatı konusunda rakiplerine kıyasla çok daha cömert diyebiliriz. Bu da müşterilerini memnun etmes için yeterli bir davranış. Fiyatları uygun tutarken malzemelerin kalitesinden ödün verilmediğini belirtmekte de fayda var. Hem tavuk döner hem de et dönerlerde deneyen herkes tam not veriyor. Bahsi geçen ürünler soğuk ürünlerin saklandığı dolaplarda bulunuyor.

Bim Tavuk Döner İle Pratik Tarifler

Bim marketlerde tavuk döner ne kadar?

2023 yılında raflarda çeşitli zamlar görsekte tavuk döner ürünleri bu zamlardan en az etkilenenler arasındadır. Ortalama 25 TL gibi bir fiyata satın alabilirsiniz.

Tavuk döner kaç kalori?

Tavuk dönerin kalorisi yaklaşık 120 gramda 150 kalori olarak bilinmektedir. Tabi yemeği hazırlarken kullandığınız ek malzemeler bu kaloriyi artırabilir. Mümkün olduğunca malzemeleri hafif tutmanızda fayda var.

Bim döner fiyatlarına zam gelir mi?

Son 1-2 senedir dünya genelinde ciddi bir enflasyon söz konusu. Hal böyle olunca da pek çok ürün grubuna zamlar yansıtılıyor. Bu enflasyon 2023 senesinde biraz daha durgunlaştı. Yanı zam gelse de küçük miktarlarda yapılması bekleniyor.

İlginizi çekebilir:

Bilgilendirme

Bu konumuzda Bim döner fiyatı, Bim döner çeşitleri ve sıkça sorulan soruları ele aldık. Daha fazla fiyat bilgisi için fiyatbilgi.org web adresimizi takip etmeyi unutmayın. Soru öneri ve görüşlerinizi aşağıda bulunan yorumlar kısmından bizlere iletebilirsiniz.

5/5 - (1 vote)

Yorum yapın