Bim Krem Şanti Fiyatı

Bim krem şanti fiyatı birçok tüketici tarafından merak edilmektedir. Evde veya farklı yerlerde yapılan pasta ve tatlıların vazgeçilmez malzemeleri arasında yer alan krem şanti, Bim marketlerinde 2023 yılında da raflardaki yerini almaktadır. Alışveriş sırasında Bim marketlerini tercih eden kişiler ise yeni zamlar ile krem şantinin güncel fiyatının ne olduğunu merak etmektedir. Yazımız içerisinde Bimdeki krem şanti fiyatları hakkında bilgilendirmeyi yapacağız. 

Bim Krem Şanti Fiyatı 2023 

Bimdeki krem şanti fiyatları incelememizi yaparken, her zamanın üst kısmında da söylemiş olduğumuz gibi bimin kendi üretmiş olduğu Daphane markalı ürünlerden alabilmeniz mümkündür. Pasta yapımı sırasında bu markaya ait olan krem şanti, damla çikolata, pasta kreması veya puding gibi birçok ürünü raflarda görebilmeniz mümkündür. Fakat bugün fiyatını inceleyecek olduğumuz ürün krem şanti olduğu için Bim’in üretmiş olduğu Daphane markalı ürünün fiyatIna bakacağız. Güncel olarak 2023 yılında raflarda yerini alan ve satışa sunulan 2 çeşit krem şanti bulunmaktadır. Çeşitlerine göre Bim krem şanti fiyatı şu şekildedir: 

Krem Şanti Çeşidi Krem Şanti Fiyatı 
Daphane sade krem şanti 22,35 TL 
Daphane kakaolu krem şanti  22,35 TL 

Bim birçok ürünü toptan alması ve piyasaya göre daha ucuz fiyatlara satması ile bilinmektedir. Birçok marketinin bulunması ve toptan iş yapmasının ucuz fiyat politikasında etkisi oldukça büyük olmakla birlikte, kimi ürünlerin üretimi sırasında da Bim aktif olarak rol oynamaktadır. Bu ürünlerden birisi de krem şantidir. Bim’de satılan Daphane markalı krem şantinin üretime tamamen bime aittir. Böyle olunca da fiyatlar çok daha uygun belirlenebilmektedir. Bunun dolayı eğer krem şanti almak istiyorsanız, diğer marketlerdeki fiyatları kontrol ederken Bim krem şanti fiyatı hakkında da bilgi sahibi olmanızı tavsiye ederiz. Bim raflarında satışta olan iki çeşit krem şanti bulunmaktadır. Bu çeşitler güncel olarak şu şekildedir: 

  • Daphane sade krem şanti, 
  • Daphane kakaolu krem şantidir. 
Bim Krem Şanti Fiyatı 2023 Pin

Evde pasta hazırlamak veya farklı tatlılar yapmak için kullandığımız krem şanti, kaliteli ve damakta bıraktığı tat ile kendi lezzetini hissettirilen kıvamda olması gerekir. Bim krem şanti fiyatı ve kalitesi kıyaslandığı zaman oldukça uygun fiyatlara satışının yapıldığını söyleyebiliriz. Krem şantiyi aldıktan sonra da yapacağınız tatlı ve pasta için sizin hayal gücünüz ve el lezzetiniz, krem şantinin de içerisinde bulunduğu tarifin tadını asıl belirleyen etken olacaktır.  

Pasta ve tatlı fiyatlarının pahalı olması ile birlikte, evde yapılan tatlı ve pastalar ile ev ekonomisine katkıda bulunmak ve giderlerde tasarruf edilebilme şansı bulunmaktadır. Hem de kendi emeğiniz ile yapmış olduğunuz, kendinize uygun şekilde malzeme kullanma imkanımızın bulunduğu pastalar ve tatlılar ile damak tadınıza uygun lezzetler ortaya çıkarabilme şansınız bulunmaktadır. Bim krem şanti fiyatı her ne kadar piyasaya oranla daha ucuz olsa da zincir marketler arasındaki rekabet ve ekonomik olarak enflasyona bağlı ürün fiyatlarındaki değişiklikler nedeniyle, fiyatların anlık olarak değişebilme ihtimali olmaktadır. Bundan dolayı mutlaka krem şantiyi almadan önce markete gittiğiniz zaman Bim krem şanti fiyatı hakkında bilgi sahibi olmak adına son etiket fiyatını kontrol ediniz. 

5/5 - (2 votes)

Yorum yapın