Bim Makarna Fiyatları – Filiz, Barilla ve Cardella

Son zamanlarda yoğun bir şekilde araştırılan Bim makarna fiyatları ve çeşitlerini sizler için derledik. Herkesin bildiği üzere makarna sofraların vazgeçilmez lezzetlerinden biridir. Temel besin ihtiyaçlarından biri olarak nitelendirilmektedir. Marketlerin en çok satan gıda çeşitleri listesinde ilk sıralarda yer almaktadır.

Hal böyle olunca da Bim makarna fiyatları merak konusu haline geldi. Bim, ülkemizdeki en hesaplı market zincirlerinden biri olarak faaliyet gösteriyor. Yılların getirdiği tecrübe ile ürün portföyünü genişleten şirket, makarna denildiğinde ilk akla gelen markalardan biri olma özelliğine sahip. Peki, makarna fiyatları ne kadar? Şimdi hiç vakit kaybetmeden ayrıntılara geçelim.

Bim Makarna Fiyatları

Aşağıda pek çok çeşitte fiyat skalaları yer almaktadır. Söz konusu tablo, kendi ihtiyaçlarınıza ve zevklerinize göre fikir sahibi olmanız adına oluşturulmuştur.

Bim Makarna Çeşidi:Bim Makarna Fiyatı:
Bim Barilla Gnocchetti Makarna19,5
Bim Barilla Penne Makarna fiyatı8,5
Bim Barilla Linguine Makarna19.5
Bim Barilla Spagetti Makarna19.5
Bim Pasta Veneta Burgu Makarna12.5
Bim Pasta Veneta Kelebek Makarna Fiyat12.5
Bim Pasta Veneta Rigatoni Kalem Makarna  12.5
Bim Cardella Boncuk Makarna7.5
Bim Cardella İnce Uzun Makarna7.5
Bim Cardella Burgu Makarna Fiyatı7.5
Bim Cardella Spagetti Makarna7.5
Bim Cardella Fiyonk Makarna7.5
Bim Barilla Burgu Makarna19.5
Bim Barilla Fiyonk Makarna Fiyat19.5
Bim Pasta Veneta Spagetti Makarna Fiyatı12.5
Bim Pasta Veneta Tagliatelle Makarna12.5
Bim Filiz Burgu Makarna Fiyatı12
Bim Filiz Fiyonk Makarna Fiyatları13
Bim Makarna Fiyatları Tablosu

Bim Makarna

Bim MakarnaPin
Bim Makarna

Bim makarna çeşitleri müşterilere geniş bir yelpazede sunuluyor. Onlarca farklı makarna türü ile leziz yemekler yapabilmek mümkün. Lezzetinin yanında son derece hesaplı olduğunu belirtmekte de fayda var. O nedenle tüketicilerin ilk tercihlerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Bim makarna fiyatları emsallerine kıyasla daha ekonomiktir. Üstelik belirli zamanlarda çeşitli kampanyalar yapıldığını belirtmekte de fayda var.

Bim Pasta Veneta Tagliatelle Makarna Tarifi

https://www.youtube.com/watch?v=HR07KRkW338

Bim Makarna Sosu Nasıl Kullanılır?

Bim makarna sosları, pişen makarnanın üzerinde kullanılır. Ancak ekmekle de tüketilebilir. Bunun yanında patates kızartması ile de son derece uyumlu olduğu bilinmektedir. Burada tercih tamamen müşterilere kalmış.

Cardella Makarna Kimin?

Cardella Makarna, Göymen Makarnacılık şirketi tarafından önerilmektedir. Genellikle tüketicilerden tam not aldığı bilinmektedir. O nedenle raflarda sıklıkla görmekteyiz.

İlginizi çekebilir:

Bilgilendirme

Bu konumuzda Bim makarna fiyatları, makarna çeşitleri ve sıkça sorulan soruları ele aldık. Daha fazla fiyat bilgisi için fiyatbilgi.org web adresimizi takip etmeyi unutmayın. Soru öneri ve görüşlerinizi aşağıda bulunan yorumlar kısmından bizlere iletebilirsiniz.

5/5 - (1 vote)

Yorum yapın