BİM Mayonez Fiyatı Bol Bol, Calve ve Heinz

Yeni yıla girmeden önce BİM mayonez fiyatı konusuna zam geldi mi? Bim mayonez fiyatlarını merak ediyorsanız güncel fiyat listemize göz atabilirsiniz.  Bim mayonez fiyatı yeni gelen zamlarla değişti.

Mayonez birçok gıdaya yakışan soslardan bir tanesidir. Türkiye’de en çok tüketilen soslar arasındadır. Her evin vazgeçilmezlerinden bir tanesidir. Bim mayonez fiyat listesinde üç marka yer alıyor. Bim market zinciri kendine ait mayonez üretimi de gerçekleştiriyor.

Bim Mayonez Fiyatı 2023

Son zamanlarda zam oranıyla gündeme gelen bim mayonez fiyat konusu 2023 tarihi itibari ile aşağıda sizlerle paylaştık.

Calve Mayonez32,50 TL
Bol Bol Mayonez43,00 TL
Heinz Mayonez44,75 TL

Genel hesaplama yapıldığı zaman Bim marketin kendine ait markası olan Bol Bol son derece uygun bir fiyata denk geliyor. Bim market ürünleri fiyat ve performans konusunda beklentilere yanıt veriyor. Gramajlarına oranla uygun fiyatlı olmaları bir adım öne çıkmalarını sağlıyor. Bol Bol markası da fiyat gramaj açısından diğer birçok markanın önüne geçiyor.

Bol Bol Mayonez Nerede Üretiliyor?

Bim marketin kendi markalarından biri olan Bol Bol, Assan Gıda tarafından üretiliyor. Heinz Şirketi’nin Türkiye’deki fabrikalarında yapılan bu mayonez uygun fiyatıyla öne çıkıyor. Bim marketlerinde birçok uygun fiyatlı ürün sizleri bekliyor. Firma farklı ürünleri kullanıcılara sunarak onları memnun ediyor. Bim marketin online adresi üzerinden de ürünleri satın alabilirsiniz. Bim kendi markalarını da satışa çıkarıyor.

BİM Mayonez Kullanıcı Yorumları

Bol bol markası ülkemizde sevilen markalardan bir tanesidir. Kullanıcılar da ürünün uygun fiyatı ve lezzetinden bahsediyor. Bol bol markası yüksek müşteri kitlesine hitap etmeyi başarıyor. Bim Türkiye içerisindeki birçok marketi geride en sevilen süper marketlerden bir tanesidir.

Bim marketlerde birçok ürüne uygun fiyatlardan erişebilirsiniz. Bim’de satın mayonez fiyatları da merak edilen konular arasındadır. Mayonez birçok yemekte tercih edilen soslardan bir tanesidir. Bim mağazasında satışa sunulan mayonezler Bol Bol, Calve ve Heinz markasıdır.

Uygun fiyatlı mayonezleri satın alarak yemek keyfinizi en üst noktaya çıkarabilirsiniz. Süper market ekonomik ürünleriyle beklentilere fazlasıyla yanıt veriyor.

BİM Bol Bol Mayonez Fiyatı Güncel Mi?

Bim mayonez fiyatı tüketicilerin asla vazgeçemediği ürünlerden bir tanesidir. Dilediğiniz sosla da bir arada kullanılan mayonezin tadı tüm dünya tarafından seviliyor. Mayonez herkes tarafından beğeniyle tüketiliyor. Mayonezi BİM mağazalarından kolayca temin edebilirsiniz. BİM özellikle uygun fiyatlı mayonezleriyle insanları memnun ediyor.

Süper market uygun fiyatlı ürünleriyle müşterilerinin beğenisini kazanıyor. Uygun fiyat ve yüksek kaliteyi her zaman ilke edinen marka bu alanda da bir adım öne çıkmayı başarıyor. Sizde BİM marketlerini ziyaret ederek mayonezleri en özel fiyatlardan satın alabilirsiniz. 2022 yılında birçok üründe olduğu gibi mayonezlerde de fiyat değişimi yaşandı. BİM mayonez fiyatına bakmak isterseniz adresimizi kullanabilirsiniz.

BİM Mayonez aktif olarak satılıyor mu?

A101, Bim, Şok ve Migros marketlere giderek inceleme yapan ekip arkadaşlarımız BİM Mayonez ürününün aktif olarak ilgili markette satış yapıldığını tespit etmiştir.

BİM Mayonez fiyat tahmini

Önümüzdeki 1 ay içerisinde BİM Mayonez ürününe %35 oranında zam gelmesi tüketiciler tarafından beklenmektedir.

İlginizi Çekebilir;

Bilgilendirme

Bu içeriğimiz sizlere son zamanlarda oldukça fazla bim bol bol mayonez fiyatı konusu aratıldığı için rehber niteliğinde hazırladık. Malum fiyatlar ani olarak yükselişe geçebildiğinden dolayı her an değişebilir. Bu sebeple ilgili sizlerle paylaştığımız fiyatın daha değişik olduğunu düşünüyorsanız mutlaka yorumlar kısmından bizlere belirtebilirsiniz. Esenliklerle kalın!

5/5 - (1 vote)

“BİM Mayonez Fiyatı Bol Bol, Calve ve Heinz” üzerine bir yorum

  1. Evet her şey pahalılanmış, piyasa ne olacak ki böyle… Bim Mayonez fiyatı aldı başını gitti.

    Cevapla

Yorum yapın