Bim Nohut Fiyatları 1KG

Bim nohut fiyatları, 2023 yılında nohut markalarına gelen zamlardan sonra en çok merak edilen konular arasında yerini almıştır. Bizler de Bim marketlerinden nohut almak isteyen müşteriler için güncel olarak Bim nohut reyonunda yer alan etiket fiyatlarını bu yazı ile sayfamızda paylaşacağız.  

Bim Nohut Fiyatları 2023

Bim nohut fiyatı hakkında bilgilendirme yapacak olursak, ilk önce her ne kadar Bim’in ucuz ürün sattığını söylesek de bir miktar artış ile nohut fiyatlarının eskiye nazaran arttığını söyleyebiliriz. Güncel nohut fiyatlarını merak eden ve sitemizi ziyaret eden ziyaretçilerimizi bilgilendireceğimiz nohut fiyatları bu yazımızda.

Eğer Bim nohut fiyatı araştırması yapmaktaki amacınız en ucuz ve maddi açıdan ideal olan ürünü almak ise tercihiniz şu şekilde olabilir: 

Bim Nohut Markaları Bim Nohut Fiyatları 
1 KG Saban Beyaz nohut  49,50 TL 
1 KG Yayla Koçbaşı nohut 38,50 TL 

Bim nohut fiyatı bilgilerini en güncel haliyle derledik. Fakat Bim nohut fiyatları her an değişebilmekte olduğu için mutlaka almak istediğiniz nohudun fiyat etiketini kontrol etmeniz gerekir. Böylece daha kasaya gitmeden, eğer fiyata zam gelmiş ise haberdar olmuş olursunuz. Kilo bazında satılmakta olan nohut, markaya göre kimi zaman 10-15 TL arası farkla satışa sunulabilmektedir. Nohut almak isteyen kişiler, fiyat etiketleri arasında karşılaştırma yaparak bu durumu daha detaylı olarak inceleyebilir. Aynı zamanda Bim marketlerinde kimi zamanlar belirli ürünlerde indirimler olmaktadır. Yayınlanan indirim kataloğu içerisinde Bim nohut fiyatı da yar alıp almadığını kontrol ederek de alacak olduğunuz nohudu daha uygun fiyata alma şansınız olabilir. 

bim saban nohutPin
bim saban nohut

Bim Haşlanmış Nohut

Bim Haşlanmış Nohut; Saban marka nohuta göre kilo başına 11 TL daha ucuz olması ile tercih sebebi olabilmektedir. 

Sizlere siteniz içerisinde Bim nohut fiyatları gibi güncel fiyatları ile sitedeki ziyaretçilerimizi bilgilendirmek amaçlı paylaşmış olduğumuz diğer ürünlere de ana sayfamızdan ulaşmanız mümkündür. Bunun yanında sitemiz içerisinde yer alan ‘Fiyat Sorgula’ kısmına da hakkında bilgi sahibi olmak istediğiniz ürünün ismini yazarak, sitemizde araştırmış olduğunuz ürün hakkındaki bilgilendirmeyi yazının içerisine girerek, incelemek istediğiniz ürün fiyatı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. 

Bim nohut nerede üretiliyor?

Bim nohutlar özel olarak üretilmektedir ve sadece Bim mağazalarında satılmaktadır. Başlıca 1kg nohutlar ve saban beyaz nohut çok tercih edilen türlerdendir.

Bim nohut fiyatları ne kadar?

Bim nohut fiyatları ortalama olarak 2023 Ocak ayında 1KG fiyatı 49 TL’den satılmaktadır

İlginizi çekebilir:

Bilgilendirme

Bu konumuzda Bim nohut fiyatları, makarna çeşitleri ve sıkça sorulan soruları ele aldık. Daha fazla fiyat bilgisi için fiyatbilgi.org web adresimizi takip etmeyi unutmayın. Soru öneri ve görüşlerinizi aşağıda bulunan yorumlar kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Oy ver.

Yorum yapın