Bim Patates Fiyatı, Parmak, 1KG ve 10KG Fiyat

Son zamanlarda ev alışverişi yapmadan önce en çok aratılan sorulardan birisi de Bim Patates Fiyatı ne kadar oldu? sorusuydu. Bizde bu sorumuzda güncel patates fiyatlarını sizlerle paylaşacağız.

Patates seven kişilerin oldukça fazla olduğunu biliyoruz. Hem sulu yemekleri hem kızartması ayrı güzel oluyor 😀 Bizde Bim patates fiyatlarını merak ettiğimizden dolayı ve sizlerinde merak ettiğini gördüğümüz için bu içeriği hazırladık.

Malum son zamanlarda Türkiye’de enflasyon belli ve bu sebeple fiyatlar ani olarak yükselip düşebiliyor. Bunun içinde insanlar bir ürün veya hizmet satın almadan önce mutlaka fiyat analizi yapıyor. Bu analizi yaparak eğer çok ihtiyacı yoksa Bim Patates ürününü alıp almamaya karar veriyor. Bunu yapmasının sebebi ise yaşam ve geçim sıkıntısı olduğu için aile ekonomisine katkıda bulunmak istiyor. Son zamanda ekonomimizin kötüleşmesiyle gelen zamlardan patates fiyatlarıda oldukça fazla etkilendi. Bu sebeple Bim marketlere gitmeden önce insanlar Bim patates fiyatları ne kadar diye aratmalar yapıyordu. Bizde sizlere bunun güncel sonuçlarını sizlerle paylaşacağız.

Bim Patates FiyatıPin

Bim Patates Fiyatları 2023

Bim patates fiyatı konusunu sizler için araştırdık ve güncel 2023 fiyatlarını aşağıda listeledik;

Bim PatatesFiyat
Bim Dondurulmuş patates fiyat34,10₺
Bim parmak patates fiyatı17,99₺
Bim hazır patates fiyatı22,50₺
Bim patates 1 kg fiyatı7,99₺
Bim patates 10 kg fiyatı70,99₺
Bim Patates Fiyatları 2023

Bim patates nasıl muhafaza edilir?

Satın aldığınız patatesleri güneşten ve nemden uzak, oda sıcaklığında depo veya odalarda saklamalısınız.

Bim patates helal mi?

Evet, bim patates ürünü %100 helal olarak sertifikalı bir şekilde satılmaktadır.

İlginizi çekebilir;

fiyatbilgi.org sitemizde sizlere tüm ürün ve hizmetlerini paylaştığımız gibi bu içeriğimizde de Bim Patates fiyatları 2023 konusunu paylaştık. Hepimiz biliyoruz ki ülkemizin geçtiği bu zor günlerde fiyatlar ani olarak çıkıp inebilmektedir. Böylece bizim size sunduğumuz Bim Mantı fiyatı da geçerliliğini kaybetmektedir.

Eğer fiyatın güncel olmadığını düşünüyorsanız lütfen yorumlar kısmında belirtin.

5/5 - (2 votes)

Yorum yapın