Bim Ped Fiyatları – Scarlett Ped Fiyatı

Bim ped fiyatları son 1-2 senedir önemli ölçüde değişiklik gösterdi. Aynı durum 2023 yılında da gözlemlendi. Bim marketler zincirinde kadınlar için sunulan ped seçeneklerinin markaları da farklılık gösteriyor. Sizler için tüm detayları derledik. Şimdi hiç vakit kaybetmeden ayrıntılara geçelim.

Bim marketleri 81 ilde bulunuyor. Bu marketlerin her birinde ped ürünü mevcut. Ped denilince ilk akla gelenler genellikle Scarlett, Molped, Orkid, Kotex ve benzeri markalar oluyor. Özellikle Scarlett ped markası sadece BİM markete özel üretiliyor. Farklı marketlerin reyonlarında bu ürüne rastlamanız mümkün değil. Peki, Bim ped fiyatları ne kadar?

Bim Ped Fiyatları 2023

Aşağıda farklı markalara ait Bim ped fiyatları yer almaktadır. Böylece markete gitmeden önce fiyatlara dair fikir sahibi olabilirsiniz.

ÜrünFiyatı
Scarlett Platinum Ultra Ped 10’lu Paket Fiyatı11 TL
Scarlett Ultra Hijyenik Extra Ped 12’li Adet12,5 TL
Scarlett Ultra Hijyenik Gece Pedi Fiyat6 TL
Scarlett Ultra Hijyenik Normal Ped 10’lu Paket6 TL
Scarlett Günlük Ped 20’li Paket Fiyatı6,5 TL
Molped (günlük)12 TL
Standart Molped13 TL
Gece Molped25 TL
Orkid 48’lik paket (günlük)25 TL
Orkid 36’lı paket normal Ultra Extra Fresh ped33 TL

Bim Scarlett Ped Fiyatı

Bim Ped Fiyatları scarlettPin

Bim Scarlett ped fiyatı son zamanlarda yoğun bir şekilde araştırılıyor. Ürünün kalitesi yüksek olduğundan dolayı kadınların ilk tercihi genellikle bu marka oluyor. Gelişen ekonomik durumlar ve artan enflasyon nedeniyle fiyatların sık sık değiştiği gözlemlenmektedir. Scarlett ped ayrıca Bim marketlerden alınabilecek en ekonomik ürünlerdir. Scarlett ped fiyatları şu şekilde:

  • Scarlett Günlük Ped 20’li Paket Fiyatı: 6,5 TL
  • Scarlett Ultra Hijyenik Normal Ped 10’lu Paket Fiyatı: 6 TL
  • Scarlett Ultra Hijyenik Gece Ped 7’li Paket Fiyatı: 6 TL
  • Scarlett Ultra Hijyenik Extra Ped 12’li Paket Fiyatı: 12,5 TL
  • Scarlett Platinum Ultra Ped 10’lu Paket Fiyatı: 11,5 TL

Hijyenik Pedler ve Kullanımı

Bimde hangi marka ped var?

Bim marketlerinde Scarlett, Molped ve Orkid markaları mevcuttur. Özellikle Scarlett marka pedler Bim’e özel üretilmektedir.

Bimde Molped ne kadar?

Tüm ped çeşitleri gibi Bim Molped fiyatları da diğer market zincirlerine kıyasla daha uygundur. Fiyatlar 7’li2,70 TL/adet. 18’li5,22 TL/adet. 20’li2,80 TL/adet şeklindedir.

İlginizi çekebilir:

Bilgilendirme

Bu konumuzda Bim ped fiyatları, Bim ped çeşitleri ve sıkça sorulan soruları ele aldık. Daha fazla fiyat bilgisi için fiyatbilgi.org web adresimizi takip etmeyi unutmayın. Soru öneri ve görüşlerinizi aşağıda bulunan yorumlar kısmından bizlere iletebilirsiniz.

5/5 - (1 vote)

Yorum yapın