BİM Sosis Fiyatı Nimet, Pınar, Tombik

Müşteriler tarafından oldukça sevilen BİM sosis fiyatına zam geldi mi? Bim sosis fiyatı hakkında en doğru fiyatları internet adresimizde bulabilirsiniz.

Bim sosisler şarküteri reyonunda birçok kişi tarafından tercih ediliyor. BİM’n kendi sosileri diğer markalara göre çok daha uygundur. Sosisleri buzdolabında +4 dereceye kadar saklayabilir. Güncel sosis fiyatları şu şekildedir;

Bim sosis 16.90 TL
Pınar piliç sosis16.90 TL
Namet Dana sosis45.95 TL
Namet dana kokteyl sosis45.90 TL.
Bim Tombik piliç sosis43.50 TL

BİM Sosis Fiyatı tombik Pin

Bim sosis fiyatı araştırması için internet adresimizi kullanabilirsiniz. Güncel fiyat bilgilerini sizler için paylaşıyoruz. BİM’de sosisler sıklıkla tercih edilmektedir. Bu nedenle binlerce kişi tarafından fiyatları araştırılmaktadır. Sosis fiyatlarını öğrenmeniz için güncel Bim sosis fiyatları hakkında bilgi yazısı hazırladık.

Uygun Fiyatlı BİM Sosisi Var Mı?

Bim Sosis tercih edenler uygun fiyat ve performansa sahip ürünle tanışıyor. Bim sosis fiyatı araştırmasını sağlayarak uygun fiyatlı ürünlere kolayca erişebilirsiniz. Sitemizde bulunan fiyatlar güncel şekilde yer alıyor.

Bim Sosis

Sosis, içinde hayvan eti bulunan gıda maddelerinden bir tanesidir. Sosik malzemesi bağırsak ya da sentetik ürüne doldurulur. Çiğ satılan sosisler, kızartma ve mangal da tercih edilebilir. Bim sosis fiyatları 2022 yılında sıklıkla merak ediliyor.

Bim Sosis Markaları

Bim sosis markaları belirli ürünlerle öne çıkıyor. Sektörde hizmet veren öncü sosis markalarının tamamına BİM üzerinden erişebilirsiniz. Türkiye genelinde hizmet veren BİM marketlerinde sunulan sosis markaları;

  • Pınar
  • Namet
  • Tombik
  • Maret

Yukarıda yer alan Tombik sosis markası sadece BİM marketlerine özeldir.

Bim Uzun Sosis Fiyatı

Bim uzun sosis fiyatı markaya göre değişiklik gösteriyor. Bim markette Pınar Dana Uzun Sosis 210 Gram 40 TL üzerinden satışa çıkarılıyor.

Bim Kokteyl Sosis Fiyatı

Bim kokteyl sosis fiyatı markalara göre değişebiliyor. Her bütçeye hitap eden BİM kokteyl sosis fiyatları;

Pınar Marka Hindi Kokteyl 130 gram sosis17 TL
Namet Marka Dana Kokteyl 350 gram sosis46 TL
Tombik Kokteyl gram piliç sosis44 TL
Maret 130 gram Kokteyl hindi sosis43 TL

Yukarıda yer alan sosis fiyatlarının tamamı günceldir.

Bim Tombik Sosis Fiyatı

Bim tombik sosis fiyatı 2022 yılında yükseldi. Tombik markası sadece BİM marketlerine özel olarak üretiliyor. BİM Market Tombik Kokteyl sosisin fiyatı 44 TL’dir. Sosis piliçten imal ediliyor. Sosis fiyatları hakkında merak edilen tüm soruları sizler için cevapladık. Adresimizde yer alan fiyatların tamamı güncel şekilde bulunuyor. Günün her saati sitemiz üzerinden sosis fiyatlarına göz atabilirsiniz. Bim sosis fiyatı 2022 listelerini sizlere ücretsiz olarak sunuyoruz. Birçok kişi tarafından tercih edilen sosis ürünleri BİM’de uygun fiyatlarla kullanıcılara sunuluyor. Sizde fiyat sürprizleri ile karşılaşmak istemiyorsanız internet adresimizi hemen ziyaret edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir;

5/5 - (1 vote)

Yorum yapın