Bim Tavuk Fiyatları

Son zamanlarda vatandaşlar tarafından aratılan sorulardan bir tanesi de Bim Tavuk fiyatları konusu olmuştur. Bizde bu sebeple ilgili satış yeri ile iletişime geçerek detaylı fiyat analizi yaparak sizlere bilgi aktarmak istedik. Son zamanlarda en çok aratılan sorular arasında Bim tavuk göğsü fiyatı, tavuk kanat fiyatı soruları da bulunmaktadır. Bizde boşta olan editörlerimizden yardım isteyerek sizlere Bim Tavuk fiyatları 2023 konusunda rehber içerik derledik.

Malum son zamanlarda Türkiye’de enflasyon belli ve bu sebeple fiyatlar ani olarak yükselip düşebiliyor. Bunun içinde insanlar bir ürün veya hizmet satın almadan önce mutlaka fiyat analizi yapıyor. Bu analizi yaparak eğer çok ihtiyacı yoksa Bim Tavuk fiyatları ürününü alıp almamaya karar veriyor. Bunu yapmasının sebebi ise yaşam ve geçim sıkıntısı olduğu için aile ekonomisine katkıda bulunmak istiyor.

Bim Tavuk Fiyat 2023

Haftalık veya aylık alışverişe çıkan kişiler tarafından market alışverişi öncesi mutlaka Bim Tavuk fiyat analizi yapılıyor. Bunun için sizlere detaylı olarak ilgili marketler iletişime geçerek Bim Tavuk fiyatı nedir? konusunu danıştık;

BİM Tavuk Fiyatları Ne Durumda?2023 Fiyatları
Bim Kalçalı But 2023 Fiyatı46.5₺
Bim Tabaklı Kanat Special Fiyatı42.9₺
Bim Baget Tavuk47,9₺
Bim Tavuk Göğsü (Tam)44.9₺
Bim Tavuk Piliç Fiyatları38.9₺
Bim Baget Piliç43.9₺
Bim Kanat (Piliç Soslu)33.0₺
Bim Piliç Izgara (Mangal)30.9₺
Bim Kanat Izgara43.9₺
Bim Tavuk Piliç (Izgara Tava)55.0₺
Bim Pirzola Tavuk Fiyat58,9₺
Bim Piliç Kelebek Pirzola Fiyatı54,9₺
Bim Poşet Tavuk (Tam)63.5₺
Bim Piliç But İncik37,9₺
Bim Tavuk But Fiyatı28.9₺
Bim Tavuk Fiyatları tablosu
Bim Tavuk MarkalarıPin

Bim Tavuk Çeşitleri – Markaları

Bim mağazalarında satılan tavuk çeşitlerini merak eden arkadaşlarımız için bu kısmı oluşturduk. Aşağıda belirtilen markalar, Bim mağazalarının kendi markaları ve toptan alarak perakende satışını yaptığı markalardır. İşte Bim tavuk markaları;

  • Körpe
  • Lezita
  • Bölez
  • Tazem
  • Ege Tau

gibi markalar, Bim alışveriş mağazalarında et ürünleri kategorisinde tavuk satışı yapmaktadır.

Bim Tavuk Fiyatı Güncel Mi?

Bim Tavuk fiyatını editörlerimiz dün 19:27 itibari ile kontrol ederek zam geldiği için ilgili fiyatı revize etmişlerdir. Sizlere önerimiz her ürün her an zamlanabilir. Ülkemizde indirimi özler hale düştük maalesef. Bunun için eğer bir ürüne veya hizmete çok ihtiyacınız varsa mutlaka düşünmeden bim tavuk ürününü satın alın.

Bim Tavuk aktif olarak satılıyor mu?

A101, Bim, Şok ve Migros marketlere giderek inceleme yapan ekip arkadaşlarımız Bim Tavuk ürününün aktif olarak ilgili markette satış yapıldığını tespit etmiştir.

Bim Tavuk fiyat tahmini

Önümüzdeki 1 ay içerisinde Bim Tavuk ürününe %35 oranında zam gelmesi tüketiciler tarafından beklenmektedir.

Bu tür BİM Fiyatlarını incelemek isterseniz sitemizde özel oluşturduğumuz kategori içerisinden 2023 güncel fiyatlandırmaları inceleyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir;

Bilgilendirme

Bu içeriğimiz sizlere son zamanlarda oldukça fazla Bim Tavuk fiyatı konusu aratıldığı için rehber niteliğinde hazırladık. Malum fiyatlar ani olarak yükselişe geçebildiğinden dolayı her an değişebilir. Bu sebeple ilgili sizlerle paylaştığımız fiyatın daha değişik olduğunu düşünüyorsanız mutlaka yorumlar kısmından bizlere belirtebilirsiniz. Esenliklerle kalın!

5/5 - (1 vote)

Yorum yapın