Bim Tereyağı Fiyatı, 1 KG – Kebir ve Pervin 2023

Tüm ürünlerin zamlanmasıyla ev hanımlarının soruları arasında Bim Tereyağı Fiyatı ne durumda? olmuştur. Bizde sizin için bu yazımızda Bim 1 KG tereyağı, pervin ve kebir tereyağı gibi ürünlerin fiyatlarına detaylıca yer vereceğiz.

Malumunuz son zamanlarda ülkemizde ürünlere gelen zamlar sonrası Bim tereyağı fiyatıda nasibini almış durumda. Bim

Bim Tereyağı Fiyatı 2023

Tüm yiyecek, içecek ve bakliyat ürünlerinin zamlanmasından dolayı normal olarak Bim tereyağı fiyatı konusu artış göstermiştir. Aşağıda sizlere Bim marketlerde satılan tereyağların Ocak 2023 tarihi itibari ile satış fiyatlarını sunuyoruz.

Bim TereyağıFiyatı
Kebir Tereyağı %80 Yağ 500GR119,99
Vakfıkebir Tereyağı 500GR109,99
Pervin Tereyağı %82 Yağ 1KG 154,99
Pervin Kozalak Tereyağı 350GR65,99
Pervin Tereyağı 250GR49,99
Kaanlar Tuzlu Tereyağı 500GR99,99
Torku Tereyağı 750GR159,99
Dost Tuzsuz Tereyağı Topak 500GR99,99

Bim Tereyağı Markaları Nelerdir?

2023 yılında Bim marketlerde satılan tereyağı markaları arasında hem Bim’in kendi ürettiği hemde toptan alıp perakende satışını yaptığı markalar bulunmaktadır. İşte Bim marketlerde satılan tereyağı markaları;

  • Vakfıkebir
  • Torku
  • Bim
  • Kaanlar
  • Pervin
  • Dost tereyağı

Yukarıdaki markalar aktif olarak Bim marketlerde satılan tereyağlarına ait markalardır. Ağız tadınıza ve zevkinize göre 6 adet marka arasından size uygun olanı seçerek kahvaltılarınıza renk katabilirsiniz.

Bim Tereyağı FiyatlarıPin

Yukarıda sizlere güncel Bim tereyağı fiyatlarını paylaştık. Bu fiyatlar 5 Ocak tarihi itibari ile günceldir. Bildiğiniz üzere her an ürünlere zam gelebilmektedir.

Bim Tereyağı aktif olarak satılıyor mu?

A101, Bim, Şok ve Migros marketlere giderek inceleme yapan ekip arkadaşlarımız Bim Tereyağı ürününün aktif olarak ilgili markette satış yapıldığını tespit etmiştir.

Bim Tereyağı fiyat tahmini

Önümüzdeki 1 ay içerisinde Bim Tereyağı ürününe %35 oranında zam gelmesi tüketiciler tarafından beklenmektedir.

Bim Tereyağı ürünü helal mi?

Evet bim tereyağı ürünü helal sertifikalara uygun olarak üretilmektedir.

Bim 1 kg tereyağı fiyatı ne kadar?

Güncel olarak bim 1 kilogram tereyağı fiyatı 155₺dir.

Bim pervin tereyağı fiyatı

1 KG Pervin tereyağı fiyatı güncel olarak Bim marketlerde 154,99 TL’den satılmaktadır

Sizlere bu içeriğimizde BİM kategorisine ait bir konuda rehberlik ettik. Aynı kategoriye ait diğer içeriklerimiz ilginizi çekebilir;

Bilgilendirme

Bu içeriğimiz sizlere son zamanlarda oldukça fazla Bim Tereyağı Fiyatları konusu aratıldığı için rehber niteliğinde hazırladık. Bunun yanında bu sorunun varyasyonlarından dolayı;  1 kg tereyağı fiyatı, 250 gr tereyağı, 250 gram tereyağı gibi konulara da değindik. Malum fiyatlar ani olarak yükselişe geçebildiğinden dolayı her an değişebilir. Bu sebeple ilgili sizlerle paylaştığımız fiyatın daha değişik olduğunu düşünüyorsanız mutlaka yorumlar kısmından bizlere belirtebilirsiniz. Esenliklerle kalın!

5/5 - (3 votes)

Yorum yapın