Bim Yufka Fiyatı, Baklavalık Yufka

İnsanlar tarafından araştırılan ürün fiyatları arasında Bim Yufka Fiyatı da bulunmaktadır. Hamur işini seven kişiler tarafından sıklıkla alınan ve tüketilen gıdalar arasında bulunması ile hazır halde alınabilmesinden dolayı sık sık Bim müşterileri tarafından tercih edilmektedir. Daha önceden el ile açılan yufkalar, artık hazır şekilde uygun fiyatlara alınıp kullanılabiliyor.  

Bim’de satılmakta olan hazır yufkanın tazeliğini koruması ve uygun fiyatlı olması ile müşterilerin evde baklava, börek, mantı ve yufka yapmak istedikleri zaman almak istedikleri ürün haline gelmiştir. Tüm bunların yanında son zamanlarda yufka araştırması yapan kişiler, en çok Bim baklava yufkası fiyatı araştırmasını yapmışlar ve baklava yufkasını satın almışlardır. Baklavalar Türk gelenek ve göreneklerine göre bayramlarda ve misafir ağırlarken yapımı tercih edilen tatlılar arasında yer almaktadır. Özellikle bu durumdan dolayı bayramlarda Bim marketlerinde bulunan yufkaya olan ilgi çok daha fazla olmaktadır. 

Yufkaya gerek duyulduğu zaman binbir emek ile hazırlanacak olan ve uzun süre alan yufka yerine, Bim yufka fiyatı araştırması yapılarak, hazır şekilde yufkanın alınması kadınlar tarafından son zamanlarda daha çok tercih edilmektedir. Hızlı, pratik çözüm olarak görülen hazır yufka, aynı zamanda kaliteli oluşu ile de tüketicilerin beğenisini kazanmaktadır.  

Bim Yufka Fiyatı 2023

Bim birçok üründe olduğu gibi yufka çeşitliliğinde de müşterilerine farklı alternatifler sunabilmektedir. Bim yufka fiyatı açısından da birçok çeşitte yufkayı müşterilerine sunduğu için uygun denilebilecek fiyatlara satış yapmaktadır. Bim Türkiye’de bulunan en büyük zincir marketlerden birisi olması nedeni ile birçok üründe yaptığı gibi yufkada’da fiyatı belirlerken piyasanın altında etiket fiyatı ile müşterilerine hizmet etmeye özen göstermektedir. Bim’in güncel olarak 2023 yılında müşterileri için raflarda bulundurdu yufka fiyatları şu şekildedir: 

Bim Yufka Fiyatı 
1 kilogram yufka 25,00 TL 
Connex üçgen yufka 360 gram 13,50 TL 
Connex günlük yufka 1 kilogram 18,95 TL 
Connex üçgen yufka 350 gram 14,90 TL 
Unlum baklavalık böreklik yufka 21,00 TL 
Unlum baklavalık yufka 21,00 TL 

Kahvaltı için günlük olarak hazırlanacak olan börek yufkası, Bim fiyat araştırması yapıldıktan sonra Bim marketlerinden alınabilir. Fiyatlar güncel olarak gramaj ve markaya göre değişiklik gösterse de genelde piyasanın altındadır. Tabloda yer alan fiyatlar değişiklik gösterebilmektedir.

Özellikle bazı zamanlarda indirim gelmesi halinde yufka almamız, sizler için daha ekonomik olacaktır. İndirim kataloğunu takip ederek, son zamanlarda çok fazla tercih edilen Bim baklava yufkası fiyatı hakkında da indirimli fiyatı görebilirler ve daha uygun fiyata baklavalık yufkayı alabilirsiniz. Belirli aralıklarla tercih edilen ürünlerde Bim indirimler düzenlemektedir. Yayınlanan kataloglar içerisinde yer alan ürünleri inceleyerek yufka indirimleri olduğu takdirde, yufka satın almak için Bim’i tercih edebilirsiniz. 

Bim Baklavalık Yufka Fiyatı 

Bim baklavalık yufka fiyatı diğer yufkaların fiyatlarına göre bir nebze daha fazla olmasına rağmen, birçok kişi tarafından daha fazla tercih edilmektedir. Türkiye’de tatlının, özellikle de baklavanın çok tüketilmesi göz önüne alındığı zaman Bim’de bulunan yufkalar arasında baklavalık yufkanın daha fazla tercih edilmesine çok da şaşırmamak gerekir. Bayramlarda ve misafirlerin önüne koyulacak tatlı tercihi olarak yapılan baklava hamuru hazır şekilde Bim marketlerinde şu fiyata satılır: 

Bim baklavalık Yufka Fiyatı 
Unlum baklavalık böreklik yufka 21,00 TL 
Unlum baklavalık yufka 21,00 TL 
Bim Baklavalık Yufka FiyatıPin
Bim Baklavalık Yufka Fiyatı

Bim yufka fiyatı evde yufkanın yapımı için verilecek olan emek düşünüldüğü zaman oldukça avantajlıdır. Hem zamandan kazanmak hem de hızlı şekilde yapılması gereken tarifin tamamlanması için oldukça avantajlı olmasından dolayı Bim’den alınan hazır yufka kullanımı her geçen gün artmaktadır.  

İlginizi çekebilir:

Bilgilendirme

Bu konumuzda, Bim Yufka Fiyatı, Baklavalık Yufk ve sıkça sorulan soruları ele aldık. Daha fazla fiyat bilgisi için fiyatbilgi.org web adresimizi takip etmeyi unutmayın. Soru öneri ve görüşlerinizi aşağıda bulunan yorumlar kısmından bizlere iletebilirsiniz.

5/5 - (5 votes)

Yorum yapın