Marla Makaron Filtre Fiyatları, Eyma ve Calbor

Son zamanlarda sigara fiyatlarının oldukça zamlanmasından dolayı Marla makaron filtre fiyatları oldukça merak edilen sorular arasında yer almıştır. Bu sebeple sizlere bu yazımızda detaylı olarak boş filtre olarak tabir edilen Marla makaron filtre fiyat konusuna detaylı olarak değineceğiz.

Marla Makaron Filtre Ne İşe Yarar?

Marla makaron; boş sigara kağıdına denir. Boş sigara kağıdı olarak bilinen ürünün diğer adı Marla Makaron filtredir ve insanlar fiyat araştırması yaparken Marlo makaron fiyatları konusunu merak ediyorlar.

UYARI: Sigara içmek sağlığınıza ciddi oranda zarar verebilir. Bu içerik sigarayı özendirmemekle beraber sadece Marla makaron fiyatları konusunda bilgilendiricidir.

Son zamanlarda sigarala gelen ÖTV zammı sonrası birçok sigara içicisi marka sigaraları bırakmıştır. 2023 yılında en ucuz sigara ortalama olarak 29₺ olmuştur. Bu zamlar sonrası binlerce sigara içicisi ya sigarayı bırakmış ya da kendileri marka makaron filtreleri ile sigaralarını kendileri sarmaya başlamıştır.

Marla Makaron Filtre Fiyatları

Aşağıda sizlere Marla makaron filtre fiyatları 2023 konusu hakkında detaylı bir tablo oluşturduk, bu fiyatları inceleyerek daha çok zamlanmadan alım yapabilirsiniz.

Makaron FiltesiFiyat
Beyaz Uçlu Marla Touch One 8 mm 10 bin adet fiyat1150₺
Beyaz Uçlu Marla One 8 mm 10 bin adet1150₺
Sarı Uçlu Marla Touch One 8 mm 10 bin adet1100₺
marla makaron fiyatları güncel 2023

Yukarıda sizlere marla makaron fiyatlarını detaylı olarak aktardık. Aşağıda bulunan tabloda ise Watson, Calbor, President ve Movies marka makaron filtrelerinin fiyatlarını bulabilirsiniz.

Makaron FiltesiFiyat
Watson Kırmızı 8 mm 200 adet30₺
Watson Slender 7 mm 200 adet35₺
Watson Blue 8 mm 200 adet30₺
Watson Blue Slim 8 mm 200 adet30₺
Watson Gray Parlement Uç 8 mm 200 adet35₺
Movies 8 mm 200 adet40₺
Calbor Green 8 mm 200 adet30₺
Calbor Red 8 mm 200 adet30₺
Calbor Touch Blue Slim 6.7 mm 200 adet40₺
President Blue 8.4 mm 200 adet30₺
Eyma Makaron Fiyatları 2023Pin

Eyma Makaron Fiyatları 2023

Kendi sigalarını saran insanların bir diğer tercihi Eyme makaron filtresidir. Slim makaron seven insanların en çok arattığı soru ise Eyma makaron fiyatları ne durumdadır? İşte Eyme marka makaron filtresinin fiyat listesi;

Eyma MakaronFiyatı
EYMA Touch Blue 200 adet 74,99₺
EYMA Touch Blue 1000 adet 749,99₺

Marla makaron aktif olarak satılıyor mu?

Tütün satıcılarına giderek inceleme yapan ekip arkadaşlarımız marla makaron ürününün aktif olarak ilgili markette satış yapıldığını tespit etmiştir.

Marla makaron fiyat tahmini

Önümüzdeki 1 ay içerisinde marla makaron ürününe %35 oranında devlet tarafından ÖTV zammı gelmesi tüketiciler tarafından beklenmektedir.

Sizlere bu içeriğimizde İçecek kategorisine ait bir konuda rehberlik ettik. Aynı kategoriye ait diğer içeriklerimiz ilginizi çekebilir;

Bilgilendirme

Bu içeriğimiz sizlere son zamanlarda oldukça fazla Marla makaron fiyatları konusu aratıldığı için rehber niteliğinde hazırladık. Malum fiyatlar ani olarak yükselişe geçebildiğinden dolayı her an değişebilir. Bu sebeple ilgili sizlerle paylaştığımız fiyatın daha değişik olduğunu düşünüyorsanız mutlaka yorumlar kısmından bizlere belirtebilirsiniz. Esenliklerle kalın!

3.8/5 - (5 votes)

Yorum yapın