Tavuk Dünyası Menü Fiyatları 

Karnı acıkanların merak ettiği sorular arasında olan Tavuk Dünyası Menü Fiyatları 2023 ne kadar? konusuna değineceğiz. Türkiye’de en sevilen yemek işletmeleri arasında öncülerden birisi olan Tavuk Dünyası için detaylı menü fiyatlarını sizler için araştırdık.

Araştırma yapmamızın en temel sebebi, internette arattığın içeriklerin yüzde %80i Tavuk Dünyası Menü Fiyatları 2022 için paylaşılmış olanlar. Malum yeni yıla girdik ve girmemizle beraber ürünlerde ve menülerde ciddi bir fiyat zammı oldu. Kimi işletmeler %50 zam yaparken Tavuk Dünyası menülerine en az zam yapan işletmeler arasında listelendi. Bu içeriğimizde Tavuk Dünyası Menü Fiyatlarını araştırarak, ilgili işletmenin iletişim bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz. Bu sayede bütçenize uygun menüyü direkt işletmeyi arayarak evinize sipariş edebilirsiniz.

Tavuk Dünyası Menü Fiyatları 2023 – 2022

Bu içeriğimizde Tavuk Dünyası menü fiyatları konusunda hep 2023 yılındaki fiyatı hem de 2022 yılındaki fiyatlarını sizlerle paylaşacağız. Aradaki farkları sizde inceleyebilirsiniz. İşte güncel Tavuk Dünyası menü fiyatları;

Menü İsimleri2023 Fiyatları2022 Fiyatları
Chili Lokumu104₺94₺
Seçilmiş Menü (İstediğiniz Tavuk ve Kola)114₺84₺
Patates Kızartması Orta Boy34₺29₺
Kekiklim104₺97₺
Şefin Tavası Menüsü104₺89₺
Cafe de Paris104₺89₺
Bi Köri104₺89₺
Dört Dörtlük 400₺375₺
Doyuran Menü 110₺90₺
Tavuk Dünyası Menü Fiyatları 2023

Yukarıda da gördüğünüz gibi yeni yıl ile beraber Tavuk Dünyası Menü Fiyatları konusuna zam gelse de Tavuk Dünyası, zam oranını minimum tutan işletmeler arasındadır. Hem zam oranını minimalize tutmasıyla hem de tatlarıyla beraber kullanıcıları kendisine çekmeyi başaran nadir firmalardan birisi.

Tavuk Dünyası Başlangıç FiyatlarıPin

Tavuk Dünyası – Başlangıç Fiyatları

Yemek öncesi iyi gideceğini düşündüğümüz için sizlere Tavuk Dünyası başlangıç fiyatlarını bu içeriğimize eklemek gereği duyduk. Aşağıda güncel Tavuk Dünyası başlangıç fiyatlarını bulabilirsiniz.

Tavuk Dünyası Başlangıç Ürün ListesiFiyatları
Alinazik44₺
Beğendi40₺
Tavuk Küpleri – 8 Adet45₺
Peynir Çubukları50₺
Başlangıç Tabağı (Karışık)80₺
Klasik Patates Kızarması – Büyük boy44₺
Tavuk Küpleri (Çıtır)40₺
Tavuk Dünyası Başlangıç Fiyatları

Tavuk Dünyası – Salata Fiyatları 2023

Yemeğin yanında salata gider diye düşünenler ve salata sevenler içinde bu tabloyu hazırladık. İlgili tablomuzda sizlere Tavuk Dünyası salata fiyatları konusundan bahsettik. Aşağıdaki tablonun 2023 Ocak itibari ile güncel olduğunu da buradan belirtmek istedik. Şimdiden afiyet olsun!

Tavuk Dünyası Salata ÜrünleriFiyatları
Şefin Salatası80₺
Tavuklu Salata80₺
Tavuklu Salata80₺
Akdenizlim Salatası75₺
Tavuk Dünyası Salata Fiyatları

Tavuk Dünyası online sipariş nasıl verilir?

Tavuk Dünyası işletmesinden online sipariş vermek için https://tavukdunyasi.com/ üzerinden verebilirsiniz.

Tavuk Dünyası kalori oranları nedir?

Tavuk Dünyası kalori oranları menüden menüye değişiklik göstermektedir. Almak istediğiniz menünün ismini yorumlar kısmında belirtirseniz size kalori oranını söyleyebiliriz.

Tavuk Dünyası İletişim Bilgileri

Aşağıda sizler için Tavuk Dünyası iletişim bilgilerini paylaşıyoruz. Bu sayede hem Tavuk Dünyasının sitesi üzerinden hem de müşteri hizmetleri üzerinden adresinize kurye ile sipariş verebilirsiniz.

Tavuk Dünyası Online Siparişhttps://tavukdunyasi.com/
Müşteri Hizmetleri444 88 50
Mail adresiinfo@tavukdunyasi.com

İlginizi Çekebilir;

Bilgilendirme

Bu içeriğimiz sizlere son zamanlarda oldukça fazla Tavuk Dünyası Menü Fiyatları konusu aratıldığı için rehber niteliğinde hazırladık. Bu sorunun yanında da; Tavuk Dünyası salata fiyatları ve Tavuk Dünyası başlangıç fiyatları konularına da değindik. Malum fiyatlar ani olarak yükselişe geçebildiğinden dolayı her an değişebilir. Bu sebeple ilgili sizlerle paylaştığımız fiyatın daha değişik olduğunu düşünüyorsanız mutlaka yorumlar kısmından bizlere belirtebilirsiniz. Esenliklerle kalın!

5/5 - (1 vote)

Yorum yapın